m Untold Festival 2019

ATRAKCJE

UNTOLD Festival
1-4 sierpnia 2019

Z roku na rok festiwal przyciąga coraz to większe rzesze fanów muzyki – i co ciekawe, nie jest on ograniczony pod kątem żadnego z gatunków muzycznych. Co prawda przeważa popularny EDM, ale każdy słuchacz muzyki trance, techno, house, electro house, progressive house, pop, indie pop, hip hop, drum and bass, dubstep, reggae, jazz, R&B a nawet i soul odnajdzie swoje brzmienie.

Podczas ostatniej edycji - bawiło się tu ponad 330 tysięcy osób z całego świata, co jest wynikiem oszałamiającym, a podkreślmy - była to dopiero czwarta edycja UNTOLD. Na scenie pojawiają się czołowi DJ’e oraz zespoły z całego świata. Różnorodność jest niesamowita, w roku 2018 usłyszeć mogliśmy artystów chociażby tj. The Prodigy, The Chainsmokers, Jason Derulo, Black Eyed Peas, Flux Pavilion, Borgore, Steve Aoki, TIESTO - a to tylko niewielka część z zaproszonych gości.

Jeżeli słyszałeś o legendarnym już secie Armin’a Van Buuren’a, który to grał nieprzerwanie dla społeczności UNTOLD przez 7 godzin, a z zapowiedzi wynika że planuje przebić to, co wydawało się być niemożliwym - to pomyśl jak będzie wyglądała jubileuszowa, piąta edycja festiwalu. 10 scen, niepowtarzalne show na każdej z nich oraz gwiazdy światowego formatu. Marzenie aby tam być, jeszcze nigdy nie było tak łatwe do osiągnięcia - jako oficjalny partner UNTOLD, gwarantujemy że już prościej się nie da!

Już na początku 2019 roku opowiemy światu kolejny rozdział historii, bo tą historię tworzymy my! Nie może Cię z nami zabraknąć!